Yeni Satışta! Lancome La Vie Est Belle

Lancome La Vie Est Belle

#testerparfum 89

Yeni ürün

Lancome La Vie Est Belle

Daha fazla bilgi

10 Öğeler

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 23 sadakat puanı daha eklenecek. Sepetiniz toplamda 23 sadakat puanı daha eklenecek puana ulaşacak ve alışverişiniz sonucunda sahip olacağınız hediye kuponu değeri de: 2.30 TL.


119.00 TL

-181.00 TL

300.00 TL

Daha fazla bilgi

 • Lancome La Vie Est Belle
 • Lancome La Vie Est Belle belle bir bildiri, kişinin kendini mutluluğa götüren yolu bulmasında bir rehber. Kişiyi standartlar ve klişelerden çekip çıkararak, kendisini mutlu edecek, nesnel ve şekilsel değerlerin ötesinde, içsel bir yolculuğa taşımanın zaferini temsil eder.
 • Ana içerik İris dişilik tadını barındıran, zambağın baskın olduğu ilk koku. %50 oranındaki doğal kaynaklı içeriğiyle*, gerçek lüksün en yoğun halini barındıran bir parfüm. *[Pallida süseni, Yasemin zambak özütü, Portakal çiçeği özütü, Paçuli esansı konsantrasyonu] İnce lezzetleri bir arada barındıran bir parfüm. Her içeriğin kokuda kendisini ayrı ayrı vurgulayabiliyor. Işığın kristalle buluştuğu göz alıcı bir şişe.Temiz tene ve kıyafete istenilen sıklıkta uygulanabilir.

Yorumlar

Not 
2017-03-27

Yaz, kış sarılırım bu parfüme

La vie est belle bence Lancome modaevinin yaptığı en iyi parfüm. İçeriğinde benim çok sevdiğim vanilya, paçuli, pralin gibi notalar var. İçerikten anlaşılacağı üzere şekerli bir parfüm. Ancak bu şekerlilik çocuk parfümü kıvamında değil, oldukça kadınsı bir havada.

  Yorumunuzu Yazın!

  Bir Yorum Yaz

  Lancome La Vie Est Belle

  Lancome La Vie Est Belle

  Lancome La Vie Est Belle